ЯК ІММІГРУВАТИ В ІСПАНІЮ З УКРАЇНИ ЛЕГАЛЬНО

Наша агенція LoRo пропонує доступний та легальний варіант переїзду в Іспанію через довгострокову студентську візу для всієї сім’ї. Для всіх, хто бажає жити та навчатися за кордоном ми пропонуємо варіант учбової візи, оформлення якої сьогодні стало набагато легшим. Оформлення документів, оплата навчання, підготовка до переїзду, всі ці питання наша агенція допоможе вам вирішити. Ми маємо досвід більше 6-ти років в сфері оформлення студентських віз, та допомагаємо нашим клієнтам у вирішенні інших питань на місці, так як знаходимося безпосередньо в Іспанії.

Спосіб імміграції в Іспанію через учбову візу не є новим, він вже випробуваний багатьма українцями та вихідцями з інших країн СНГ. Основними перевагами студентської іміграції є фінансова доступність, швидкість оформлення документів, набуття легального статусу імігрантом, можливість працювати.

Чому саме Іспанія?

Для тих, хто тільки почав роздивлятися Іспанію, як країну майбутньої імміграції, пропонуємо декілька цікавих фактів про цю країну, які роблять її привабливою для життя:

  • Іспанія є країною членом Європейського союзу, тому легальне проживання в ній дає право також вільно відвідувати інші країни ЄС.
  • Безумовною перевагою Іспанії також є її клімат, природа та близькість до моря.
  • В порівнянні з іншими країнами ЄС рівень цін на комунальні послуги, продукти, оренду і т. ін. в Іспанії більш низький, що робить проживання тут доступним для більшості клієнтів, які звертаються до нашої агенції.
  • Слід також згадати про високий рівень соціального та медичного обслуговування в Іспанії. Високий рівень життя та безпечність проживання в Європейській країні є основнім фактором для емігрантів з України.

Імміграція в Іспанію по  навчанню

Можливість переїзду до Іспанії через довгострокову студентську візу є найбільш простим, а головне найбільш економічним, в порівнянні з іншими варіантами іміграції. Для отримання студентської візи в Іспанії сьогодні достатньо поступити на навчання до школи іспанської мови. При цьому в вимогах до претендентів на навчання не має вікових рамок. Більш того, останні зміни в іміграційне законодавство країни зробили можливим презентувати документи на довгострокову візу безпосередньо в Іспанії та отримувати  статус студента на місці. Такий варіант дає можливість клієнтам нашої агенції отримувати позитивну відповідь майже зі 100% гарантією.

З чого розпочати?

Імміграція в іншу країну безумовно потребує дуже детальної  підготовки. Якщо учбова імміграція є вашим варіантом, ми готові допомогти вам в реалізації перших кроків на шляху до вашої мети:

  • Вибір учбового закладу. Для отримання довгострокової візи в Іспанії обов’язково потрібно поступити на навчання до акредитованого учбового закладу. Агенція LoRo пропонує одну з найкращих шкіл іспанської мови, розташованої в місті Валенсія. Школа має акредитацію університета Сервантес, що дає можливість отримати учбову візу на основі придбання довгострокових курсів в даному учбовому закладі.
  • Тип курсів. Для отримання довгострокової візи студенту необхідно обрати тип курсу інтенсив, це означає, що кількість навчальних годин в тиждень повинна бути 20 годин. Також слід звернути увагу, на строки курсу. Довгострокова візи видається студенту при умові, якщо його програма навчання складає від 7 місяців до 1 року.
  • Інші документи. В пакет документів для отримання студентської візи в Іспанії також входить поліс медичного страхування, виписка з банківського рахунку, документ про несудимість та медичний сертифікат. Повний пакет документів оформлений належним чином допоможе вам зібрати агентство LoRo.
  • Отримання візи. У зв’язку з можливістю презентації документів на довгострокову візу в Іспанії, значно спростилася процедура отримання даного типу візи. Значною перевагою нашого агентства є те, що ми знаходимось в Іспанії. Тому маємо можливість безпосередньо супроводжувати наших клієнтів до імміграційної службі, допомагати з оформленням документів, відкриттям банківського рахунку, оформленням медичного страхування в Іспанії та надавати ряд інших послуг.

Життя в Іспанії

Мова. Основним завданням для кожного імігранта є вивченні мови країни проживання. В цьому є перевага навчання на довгострокових курсах. Якщо ви обрали школу з високим рівнем викладання і будете приділяти вивченню іспанської достатньо часу, результати не змусять чекати. Досягнути середнього рівня знань  можливо вже за рік навчання. Не слід забувати і про іспаномовне оточення, яке також буде впливати на швидку адаптацію та вивчення іспанської.

Проживання. Багатьох наших клієнтів турбує питання проживання. Сьогодні, у зв’язку зі змінами вимог до отримання студентської візи, не обов’язково оплачувати проживання від школи. Ви можете орендувати житло, яке підходить вам за ціною, умовами проживання та розташуванням. В цьому питанні ви також можете розраховувати на допомогу нашої агенції.

Робота. Перевагою довгострокової студентської візи є право студента працювати пів робочого дня, або відкрити приватного підприємця. Більшість клієнтів нашої агенції знаходять роботу в різних сферах, залежно від попереднього досвіду та рівня знань іноземних мов.

Як подовжити студентську візу?

Після першого року проживання в Іспанії по довгостроковій візі, студент може подовжити свою резиденцію. Для цього не потрібно покидати країну. Всі документи можна оформити та презентувати  на місці. Основними умовами продовження учбової візи є — продовжити навчання в школі іспанської мови. Перевагою агенції LoRo є те, що для продовження навчання вам потрібно придбати курс, ціна якого становить 2000 євро за рік. 

Зміна студентської резиденції на ВНЖ можлива після трьох років проживання по довгостроковій студентській візі. Для цього ви повинні зібрати необхідний пакет документів, який підтверджує високий рівень вашої соціальної адаптації та достатній рівень знання мови. Даний варіант отримання ВНЖ підходить тим студентам, хто за весь час проживання в Іспанії не покидав її території більше ніж на 90 днів.

В завершенні даної статі хочемо зазначити, що даний варіант імміграції є найбільш швидким та фінансово доступним, в порівнянні з оформлення ВНЖ без права на роботу, або отримання ВНЖ через придбання нерухомості в Іспанії.

Якщо вас зацікавив варіант імміграції в Іспанію з України через студентську візу або у вас виникли додаткові питання. Звертайтесь до менеджерів агенції LoRo по вказаним на сайти контактам.

Назад

Комментарии